MOŚCICKA GIEŁDA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Mościcka Giełda Szkół Ponadpodstawowych to inicjatywa, której celem jest ułatwienie tegorocznym absolwentom wyboru szkoły  mieszczącej się w dzielnicy Mościce. Podczas spotkania, przyszli uczniowie - szczególnie ci z dalszych miejscowości -  mają okazję do zapoznania się również z ofertą miejsc, w których mogliby tymczasowo zamieszkać, aby w pełni poświęcić się nauce - właśnie dlatego  nie mogło nas tam zabraknąć!

Giełda odbyła się w dniu 17 kwietnia, w hali sportowej przy ulicy Chemicznej. Mieliśmy możliwość przedstawienia naszej placówki oraz korzyści wynikających z zamieszkania w niej. Zaprezentowaliśmy swoją ofertę skierowaną do uczniów, którzy ze względu na zły dojazd mogą skorzystać z noclegu i pełnego wyżywienia. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić przyszłych pierwszoklasistów, do tego że warto u nas zamieszkać.

Spotkanie zakończyło się spontanicznym tańcem w rytmach popularnej „Belgijki” i „Macareny”. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za rok.